Turlar ve hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz

* Turlara Nasıl Katılacağım?
Ankara'da ikamet eden katılımcıların, acentamıza gelerek Tur Kayıt Sözleşmesini imzalamaları ve ödeme yapmaları gerekmektedir.Ankara dışındaki katılımcılarımıza mail veya fax yolu ile Tur Kayıt Sözleşmesi ve ödeme yapmaları için banka hesap no gönderilir.Katılımcı ıslak imzalı Tur Kayıt Sözleşmesini kargo yolu ile bize ulaştırabilir. 

* Ankara Dışındayım, Kredi Kartıyla Ödeme Yapabilir miyim?
Evet. Mail - Order yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz. 

* Yurtdışı Turu için Vize İşlemleri Acentanız Tarafından Yapılıyor mu?
Evet. Vize için gerekli belgelerinizi ve pasaportunuzu teslim ettiğiniz takdirde vize işlemleriniz acentamız tarafından gerçekleştirilir.Şehir dışındaki katılımcılarımız kargo yoluyla evrak ulaştırabilirler. 

* Avrupa veya Balkanlar Turlarına Ankara Dışından Katılım Nasıl Sağlanıyor?
Ankara çıkışlı turlarımızda Anadolu'dan katılacak misafirlerimizin Ankara' ya gelmesi gerekmektedir.İstanbul' dan veya İzmir'den katılacak misafirlerimizi güzergaha bağlı olarak yol üzerinden turumuza dahil edebiliyoruz. 

* Tur Araçlarınızın Özellikleri Nedir?
Araçlarımızın hepsi yurtiçi D2 ve yurtdışı B2 taşıma belgeli olup, 2009 model ve üzeri lüks turizm araçlarıdır. 

* Satın Aldığım Hizmet için İptal, İade veya Değişiklik Hakkım Var mı?
Bkz. Keramos Tur Kayıt Sözleşmesi 

* Ücret İadeleri Ne Şekilde Oluyor?
Nakit yaptığınız ödemelerin iadesi nakit olarak (elden veya banka hesabınıza EFT / Havale yoluyla); kredi kartıyla yaptığınız ödemelerin iadesi ise banka talimatıyla kredi kartınıza yapılır. 

* Sigorta Yaptırmadan Turlara Katılabilir miyim?
Hayır. Seyahat sigortası yapılmadan hiç bir katılımcıyı tura dahil edemiyoruz. 

* Rehbersiz Tur Yapılabilir mi?

Hayır. TURSAB üyesi her seyahat acentası paket tur özelliği taşıyan etkinliklerde kokartlı rehber (profesyonel tur rehberi) bulundurmak zorundadır. 

* Katıldığım Bir Turda Eşya Unuttum, Acentanızdan Alabilir miyim?
Sözkonusu eşya otobüste unutulduysa, otobüsün Ankara dışında olmaması kaydıyla acentadan alınabilir.Diğer durumlardaysa otel, restoran vb. ile acentamız dışında şahsen iletişim kurularak, kargo yoluyla ulaşıtırma talep edilebilir.Gezi esnasında dışarıda unutulan eşyadan ve oluşacak masraflardan acentamız sorumlu değildir.