Hareket 1.GÜN – TÜRKİYE & İSPANYA - Ankara / İstanbul / Malaga / Granada:

Sabah erken saatlerde Ankara Esenboğa Havaalanı iç hatlar terminalinde buluşma ve havayolunun İstanbul aktarmalı Malaga uçuşuyla Malaga’ya hareket. Havaalanında bizi bekleyen otobüsümüz ile rehberimiz eşliğinde Granada’ya hareket (126 km, 1 sa 45 dk). Görülecek yerler, UNESCO dünya kültür mirası listesinde yer alan meşhur El Hamra Sarayı ve Karl V’nin sarayı görülecek yerler arasında. Serbest zaman. Konaklama Granada’daki otelimizde.

2.Gün – İSPANYA – Cordoba:

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası saat 08:00’de Cordoba’ya hareket (201 km, yaklaşık 2,5 saat) Cordoba şehir gezisi. Görülecek yerler, bin sütunlu ve otuz bin kişilik Cordoba camisi, Musevi mahallesi ve Plaza Mayor. Konaklama Cordoba’daki otelimizde.

3.Gün – İSPANYA & PORTEKİZ - Badajoz (Ekstremadura Özerk Bölgesi) / Lizbon:

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Badajoz’a hareket (264 km, yaklaşık 3.5 saat). Badojoz şehir gezisinde görülecek yerler, Templar Şatoları, kiliseler, İslami kültürden kalma Kalmataş işçilikleri ile ünlü evler. Şehir gezisi sonrasında Lizbon’a hareket (226 km, yaklaşık 3 saat).Serbest zaman. Konaklama Lizbon’daki otelimizde.

4.Gün – PORTEKİZ – Lizbon / Albufeira:

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Lizbon şehir gezisi. Görülecek yerler arasında, Belem Kulesi, Kaşifler Anıtı, Jeraminos Manastırı, Lizbon Katedrali, Baxia ve Ponpal Meydanları ve Avrupa Kıtası’nın en uç noktası olan Cabode Roca var. Akşam saatlerinde Albufeira’ya hareket (256 km, yaklaşık 3.5 saat). Portekiz’in güney sahilindeki bu noktada gezilecek yerler, Mağribi tarzı evler, keskin yamaçlar ve tarihi kale kalıntıları. Konaklama Albufeira’daki otelimizde.

5.Gün – İSPANYA – Sevilla / Algeciras:

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Sevilla’ya hareket (232 km, yaklaşık 2.5saat). Sevilla şehir gezisi. Görülecek yerler, Muvahhitler döneminden kalma eski Ulu Cami’nin yerine 15.yy’da inşa edilmeye başlanan katedral, krallık malikânesi, Alcazar, Altın Kule denen 13.yy’dan kalma kale, bir çok Ortaçağ kilisesi, 51.Paula Rahibeler Manastırı ve belediye sarayı. Akşam saatlerinde Algeciras’a hareket (183 km, yaklaşık 2 saat). Serbest zaman. Konaklama Algeciras’taki otelimizde.

6.Gün – FAS – Tanca / Rabat / Casablanca:

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Tarifa Limanı’na hareket. Feribotla Fas’ın Tangier şehri’ne hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuk sonrasında Tanca Limanı’na varış ve Rabat’a hareket (250 km, yaklaşık 3 saat). Panoramik Rabat şehir gezisinde, Hassan Kulesi, Muhammed V anıt mezarı, kraliyet sarayı, Bouregreg Nehri ağzında kurulu Udaya Kalesi görülecek yerler arasında. Geziler sonunda Casablanca’ya hareket. Konaklama Casablanca’daki otelimizde.

7.Gün – FAS - Casablanca:

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Casablanca şehir gezisi. Görülecek yerler arasında, Birleşmiş Milletler ve Muhammed V bulvarları, tarihi Habous semti, Atlas Okyanusu kıyısında bulunan Corniche semti, ve Hassan Camii var. Tüm gün serbest zaman. Akşam saatlerinde Tanca’ya hareket (338 km, yaklaşlık 3,5 saat). Konaklama Tanca’daki otelimizde.

8.Gün – İSPANYA & TÜRKİYE – Malaga / İstanbul / Ankara:

 Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Tanca Limanı’na hareket. Sabah ilk feribotla İspanya’ya dönüş. Malaga Havaalanı’na hareket. Havayolunun İstanbul aktarmalı Ankara uçuşu ile Ankara’ya hareket. Ankara Esenboğa Havaalanı’nda turunuzun sonu.

 • THY ile ulaşım
 • 7 Gece 4* otel konaklaması (vergiler dahil)
 • 7 Sabah kahvaltısı
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Schengen vizesi + vize sigortası + vize danışmanlık hizmeti / 130 €
 • Yurt dışı çıkış harcı / 15 TL (Tarafınızdan TC No ile bankaya yatırılır)
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Kaptan ve rehber bahşişleri / Kişi başı 10 €
 • Kişisel harcamalar

Endülüs & Portekiz & Fas

Sevilla Granada Cordoba Malaga Albufeira Badajoz Lizbon Algeciras Tanca Rabat Casablanca

10.06.2018 - 17.06.2018
01.07.2018 - 08.07.2018
03.09.2018 - 09.09.2018
03.11.2018 - 09.11.2018
8 Gün 7 Gece
Oda Kahvaltı / 4* Otel
1395 1250€
  İki Kişilik Odada: 

 • Kişi Başı1250 €
 • İlave Yatak0 €
 • Tek Kişi Farkı35 €

A 10228 sayılı kanuna göre Tur-Gezi vb. organizasyonlar Kültür ve Turizm Bakanlığından belgeli ve TÜRSAB üyesi Seyahat Acenteleri tarafından yapılır.

Her türlü Tur-Gezi organizasyonlarında "Seyahat Sigortası" zorunludur. Seyahat sigortası sadece Acentalar tarafından yapılabilinir.