Hareket/1.Gün/24 Haziran/Ankara/İstanbul/BulgaristanRusçukRomanyaBükreş:

 • Saat 01.00 De Ankara’dan  Kapıkule  Sınır Kapısına Hareket.(705 Km,Molalar ile Yaklaşik 10 Saat)Rehberimiz Gidilecek Bölge Ve Program Hakkinda Bizi Bilgilendiriyor.İzmit,İstanbul Katılımcıların Aracımıza Transferi.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Bulgaristan’ın  Türk Bölgesi Ruscuk ‘a hareket.(335 km,yaklaşık 5 saat).Rusçuk gezisi.Bükreş’e hareket.

(75km,yaklaşık 1,5 saat)Bükreş Şehir gezisi. Devrim Meydanı, Üniversite Meydanı, Roma Ahteniumu, Çavuşesku Tarafından Yaptırılan “Halk Evi” , Atamız Mustafa Kemal ATATÜRK Heykeli , Garnizon Binası , Bükreş Tarih Müzesi Panoramik Olarak Görülecek Yerler Arasındadır. 

 • Konaklama Bükreş’teki Otelimizde.

  2.Gün/25 Haziran:RomanyaBraşov MacaristanDebrecen:       

 • Otelimizde Kahvaltı,Sonrası Drakulanın şehri Braşov’a hareket(186 km.yaklaşık 2 saat) Romanya’nın güzel şehirlerinden olan Braşov tarihi ve modern bir havaya sahip. Transilvanya’nın topraklarında bulunan Braşov’da ortaçağ esintileri bulmak mümkün. Avrupa’nın 'Drakula' olarak efsaneleştirdiği Kazıklı Voyvada’nın şatosu,Gizemli şatolar ve kuleler görülecek yerler arasında. Saat 14.00 te Macaristan’ın 2. Büyük şehri Debrecen’e hareket.(482km,mola ile yaklaşık 8 saat)Konaklama Debrecen’deki otelimizde.

 3.Gün/26 Haziran:PolonyaKrakow:       

 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Krakov’a hareket(439km,yaklaşık mola ile 6.5 saat)
 • .Krakow Şehir Turu. Papa II.Jean Paul’un Başpiskopası İken Papa Seçildiği Bu Şehirde İlk Olarak UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde Yer Alan Tarihi Şehir Merkezini Göreceğiz. Avrupa’nın En Büyük Meydanlarından Biri Olan Ve Etrafını Çeviren Sayısız Tarihi Binalar Bulunan Bu Meydanda  Ortaçağ  Avrupası’nda Geziyormuş Gibi Hissedeceksiniz. Sonrasında İse Wawel Kalesi’ni Ve Papa II.Jean Paul’un Rahip Olarak İlk Vaazını Verdiği Wawel Katedrali’ni Göreceğiz. Diğer Görülecek Yerler Arasında İse; Pazar Meydanı, Kumaş Pazarı-Kapalı Çarşı Sukiennice, Meryem Ana Bazilikası, Florianska Caddesi, Barbakan, Slowacki Tiyatrosu Bulunmaktadır.Otelimize yerleşme.Konaklama Krakow’daki otelimizde.

4.Gün/27 Haziran:PolonyaVarşovaAlmanyaBerlin:        

 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Varşova’ya Hareket(295 Km,Mola İle Yaklaşık 5 Saat.Varşova Şehir Turu.  Panoramik Olarak Kraliyet Sarayı, III. Zygmunt Waza Sütün Heykeli, Kraliyet Meydanı, Çanlı Meydan, Şehre Giriş Anıtsal Kapısı Barbakan, Deniz Kızı Sirena Anıtı Ve Madam Curie’nin Evini
 • Berlin’e Hareket.(578km,Mola İle Yaklaşık 7 Saat).Berline Varış.Otelimize yerleşme,Konaklama Berlindeki otelimizde.

5.Gün/28 Haziran:AlmanyaBerlin:     

 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Berlin Şehir Gezisi.Görülecek Yerler Arasında; Alexanderplatz, Fernsehturm (TV Kulesi), Rotes Rathaus (Berlin Belediye Binası), Nikolai Meydanı, Berlin Katedrali, Schlossplatz Ve Unter Den Linden Bulvarı, İki Ünlü Katedrali İle Friedrichstraße Ve Gendarmenmarkt, Berlin Duvarı Kalıntıları, Checkpoint Charlie, Brandenburg Kapısı, Potsdamer Platz Ve Kurfürstendamm Bulvarı Bulunmaktadır.Saat 13.00 de Kopenhag’a Hareket(526 km,Yaklaşık Molalar İle 9 Saat)
 • Gece saatlerinde otelimize varış.Konaklama Kopenhagdaki otelimizde.
 • /29 HaziranDanimarkaKopenhag Malmö:           
 • Otelimizde alacağımız Kahvaltı Sonrası  Şehir turu. Sırasıyla Christianborg Kalesi, Nyhavn, Danimarka Kraiyet Ailesi'nin Kış Mevsimini Geçirdikleri Ve Hakla Seslenecekleri Durumlarda Ünlü Balkon Sahnelerinin Yaşandığı Amelienborg Sarayı, Opera Binası, Langelinie Rıhtımı Ve Küçük Deniz Kızı Heykeli Görülecek Yerler Arasındadır. Ünlü Deniz Kızı Heykeli, 1913 Yılında Heykeltıraş Edvard Eriksen Tarafından Yaratılmıştır Ve Her Yıl Milyonlarca Kişi Ziyaret Etmektedir. 1.25 Metre Yüksekliğinde, Kayanın Üzerinde Oturan Çıplak Göğüslü Ve Kuyruklu Bir Denizkızı Formundan Oluşan Heykel, Havanın Rüzgârlı Olduğu Günlerde Dalgaların Üzerinde Oturduğu Kayaya Çarpması İle Birlikte Ortaya Çıkan Görüntüyle Daha Da Gerçekçi Bir Hâle Bürünmektedir. Ardından Kopenhag’ın Alışveriş Merkezi Konumunda Olan 3,2 Kilometre Uzunluğundaki Strøget Sokağı, Dünyanın En Büyük Yaya Kaldırımıdır. Oldukça Uzun Olan Bu Kaldırım; Frederiksberg, Nygade, Vimmelskaftet Ve Øster Sokaklarını Ayrıca Nytorv, Gammeltorv Ve Amagertorv Meydanlarını Kapsamaktadır.Ehir Gezisi,Adeta Açık Hava Müzesi Olan Bu Şehir De Görülecek Yerler Arasında,Malmö’ye Hareket(38 km)Panoramik Malmö Gezisi.Konaklama Malmö’deki Otelimizde.
 • /30 HaziranDanimarka Malmö:        
 • Otelimizde  Alacağımız Kahvaltı Sonrası Aracımızın zorunlu 24 saat dinlenmesi gerektiğinden serbest zaman.Konaklama Malmö’deki otelimizde.
 • /1 Temmuzİsveç Stockholm:
 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Stockholm’e Hareket.(657km,Mola ile yaklaşık 8 saat).
 • Panoramik Olarak Yapılacak Şehir Turumuzda; Gamla Stan Adası Kraliyet Sarayı, (Saray Panoramik Olarak Dışarıdan Görülür. 1754 Yılında İnşa Edilmiş Olan Kungliga Slottet Kraliyet Sarayı, İsveç Kraliyet Ailesinin Resmi Rezidansıdır. Avrupa’nın En Büyük Kraliyet Saraylarından Biri Olan Büyüleyici Yapı, Bir Orta Çağ Sarayının Yıkıntıları Temel Alınarak Barok Stilinde Yeniden İnşa Edilmiştir. Sarayın 608 Odasından Birçoğunun Yanı Sıra; Devlet Salonu, Kraliyet Hazineliği, Şövalye Birliklerinin Daireleri, III. Gustav Antika Müzesi, Kronor Müzesi Ve Kraliyet Şapeli Gibi Bölümler De Halkın Ziyaretine Açıktır. Sarayın Önünde Her Cumartesi Ve Çarşamba 12.15, Pazar Günleri İse 13.15 Saatlerinde Üniformalı Askerler Tarafından Nöbet Devir Teslim Töreni Gerçekleşmektedir.), Opera Binası, Belediye Sarayı (İsveçlilerin Oylarıyla Ülkenin En Güzel Binası Seçilen Bina, 1911 Yılında Ragnar Östberg Tarafından Art Deko Stilinde İnşa Edilmiştir. Altın Mozaikler Ve Renkli Camlarla Süslü Olan Büyüleyici Bina İçerisinde Her Yıl Nobel
 • Ödülü Yemeği Düzenlenmektedir.)Kungstrad Parkı, Fjallgatan Tepesi Görülecek Yerler Arasındadır..Serbest Zaman.Konaklama Stockholm’deki Otelimizde.
 • /2 Temmuzİsveç Stockholm KarlstadNorveçOslo:        
 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Öğleye Kadar Stockholmde serbest zaman.
 • Saat 12.00 de aracımıza transfer ve Karlstad’a hareket.(310km yaklaşık 4 saat)
 • Karlstad gezisi.Görülecek yerler arasında Karlstad Katedrali, Karlstad şehir meydanı, Varmland Müzesi ve . Vanern Gölü ve Kinnekulle Dağı ‘nın harika manzarası fotoğraf tutkunları için kaçırılmayacak fırsattır.
 • Norveç’in başkenti Oslo’ya hareket.(313 km,yaklaşık  4 saat)Otelimize varış.Konaklama Oslo’daki  otelimizde

10.Gün/3 Temmuz/NorveçOsloFlam:      

 • Otelimizde alacağımız akahvaltı sonrası Oslo Şehir Turu.İskandinavya'nın 4. Büyük Şehri Olan Oslo, 1049 Yılında III.Harald Tarafından Kurulmuştur. Panoramik Olarak Yapacağımız Oslo Şehir Turunda; Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Karl Johans Caddesi, Vigeland Parkı Görülecek Yerler Arasındadır.Serbest Zaman,
 • Saat16.00 Oslo’dan Flam’a hareket.313 km,yaklaşık 4.5 saat)Konaklama Flam’daki otelimizde.

11.Gün/4 Temmuz/NorveçFlam Bergen:

 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Valdres Vadisi'nde Yer Alan Yüksek Dağlar Ve Şelalelerle Çevrili Fagernes,Gezisi.Serbest Zaman.İsteyenler Extra  Flam Dağ Treni İle gezebilirler.Akşam saatlerinde Bergen’e hareket.(167km,yaklaşık 2 saat.)Otelimize varış.Konaklama Bergen’deki otelimizde.

12.Gün/5 Temmuz/NorveçBergen:

 • Otelimizde alacağımız Kahvaltı Sonrası Şehir Gezisi.Vikinglerin Şehri Olarak Bilinen Bergen 1070 Yılında Kurulmuş. Ünlü Balık Ve Meyve Pazarı Ve Unesco Tarafından Koruma Altına Alınmış Olan Bergen Evleri (Hansa Evleri) Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Vagen Koyu'nda Yer Alan Hansa Evleri Unesco Tarafından Dünya Kültürel Mirasları Listesine Alınmıştır. Hansa Birliği, Almanların Ticaretini Güvence Altına Almak İçin Kurulmuş Bir Birlik. Hansa Ticaret Birliğinde Çalışan
 • Tüccarların Yaşadığı Evler Olan Bu Hansa Evleri, 3-4 Katlı, Dik Çatılı Ve Rengarenktir. Ancak Uzun Yıllar Yangınlar Yaşayan Bergen'de Artık Binaların Yapımında Ahşap Kullanımı Yasaklanmıştır. Açık Hava Müzesi Haline Alan Bu Evler Şehre Ayrı Bir Hava Vermektedir.  Hanseatik Bergen Limanı, Rengarenk Ahşap Evler, Fisketorget Balık Ve Çiçek Pazarı, Gamlehaugen Kraliyet Sarayı Göreceklerimiz Arasında.Konaklama Bergen’deki Otelimizde

13.Gün/6 Temmuz/NorveçHardangerFiyordu Göteborg:

 • Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrası Hardanger Fiyorduna Hareket.(100km,yaklaşık 2 saat)Araçtan İnince Milli Park İçinde Yaklaşık 2 Saat Zirveye Yürüyüş.Fiyord’lara varış.Ve Fotoğraf çekimi.Öğleden sonra aracımıza transfer ,Göteborg’a hareket.(706 km,mola ile yaklaşık 11 saat)
 • Gece saatlerinde otelimize varış.Konaklama Göteborg’daki otelimizde.

14.Gün/7 Temmuz/NorveçGöteborg:

 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Aracımızın 24 Saat zorunlu dinleneceğinden şehir gezisi metro ve yürüyerek yapılacaktır.Göteborg şehir gezisinde görülecek yerler arasında opera binası,
 • Şehir müzesi ve adliye sarayı,Kapalı çarşı tadında Saluhallen Çarşısı, Kungsparken parkı,Västra Hamngatan ve Vallgatan.alışveriş caddesi,feskekorka balık kilisesi, Kungsportsavenyen caddesi ,Lunapark  var.Konaklama Otelimizde

15.Gün/8 Temmuz/Almanya Hamburg:

 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Hamburg’a hareket.(638km,Molalr ile yaklaşık 9 saat)
 • Panoramik Hamburg Şehir gezisi.Otelimize yerleşme,Konaklama Hamburg’daki otelimizde.

16.Gün/9 Temmuz/AlmanyaLeipzigDresden:

 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Dresden’e hareket.(499km,mola ile yaklaşık 5.5 Saat)
 • Yol üzerinde bulunan Leigzip Panoramik gezisi ve mola.Dresden’e hareket.Dresdene varış ve şehir gezisi.Otelimize varış. Konaklama Dresden’deki Otelimizde.

17.Gün/10 Temmuz/ÇekyaTerezinPragMacaristanBudapeşte:

 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Terezin Nazi kampına hareket(94km,yaklaşık 1.5 saat)
 • Kampın gezilmesi Prag’a hareket.(63km,yaklaşık 1 saat) Prag şehir gezisi
 • Akşam saatlerinde Budapeşte’ye hareket.(525km,yaklaşık mola ile 6 saat)
 • Gee saatlerinde Otelimize varış.Konaklama Budapeşte’deki otelimizde.

18.Gün/11 Temmuz/MacaristanBudapeşteSırbistanBelgrad:

 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Budapeşte Şehir Turu.Saat 14.00 te Belgrad’a hareket(378km,2 sınır ve mola ile 6 saat)Otelimize varış.Konaklama Belgrad’taki otelimizde.

19.Gün/12 Temmuz/SırbistanBelgradTürkiyeAnkara:

 • Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Belgrad Şehir turu.Saat 11.00 de aracımıza transfer ve Ankara’ya hareket.(1400km,4 sınır ve molalr ile yaklaşık 20 saat)

20.Gün/13 Temmuz/TürkiyeAnkara:

 • Sabah saatlerinde Ankara’ya varış.

 • Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetler:
 • Lüx Otobüs  İle Ulaşım Ve Çift Sürücü
 • Yurtiçi Ulaşımında İkramlar
 • 18 Gece 3* ve 4* Hotel Konaklama
 • Şehir konaklama vergileri
 • 18 Sabah kahvaltısı
 • Sırbistan Belgrad
 • Macaristan Budapeşte Debrecen
 • ÇekyaTerezin Prag
 • BulgaristanRusçuk
 • Almanya  Berlin Hamburg Leipzig
 • Dresden
 • PolonyaKrakow Varşova
 • DanimarkaKopenhag Malmö
 • NorveçOslo Bergen Hardanger Fiyordu Flam Göteborg
 • İsveçStockholm Karlstad RomanyaBükreşBraşov
 • Şehir  Turistik giriş vergileri
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Shengen Vize Ücreti (Elçilik ücreti+ elçilik Vize şirketi ücreti+ vize sigortası+20 € işlem ücreti
 • Yurtdışı Çıkış Fonu(15.Tl,)Tarafınızdan T.C Nosu İle Bankaya Yatırılacak)
 • Müze Ve Ören Yeri  Ücretleri
 • Rehber ve Kaptan Bahşişleri(10 €,zorunludur)
 • Rehberimizin extra olarak düzenleyeceği etkinlikler
 • Kişisel Harcamalar

Kuzey Ve Orta Avrupa

Danimarka İsveç Norveç Polonya Almanya  Romanya Bulgaristan  Sırbistan Macaristan Çekya

20 Gün 19 Gece
Oda Kahvaltı / 3* & 4* Otel
1400€
  İki Kişilik Odada: 

 • Kişi Başı1400 €
 • İlave Yatak0 €
 • Tek Kişi Farkı395 €

A 10228 sayılı kanuna göre Tur-Gezi vb. organizasyonlar Kültür ve Turizm Bakanlığından belgeli ve TÜRSAB üyesi Seyahat Acenteleri tarafından yapılır.

Her türlü Tur-Gezi organizasyonlarında "Seyahat Sigortası" zorunludur. Seyahat sigortası sadece Acentalar tarafından yapılabilinir.