Hareket - TÜRKİYE / Ankara / İstanbul:

Saat 17.00’de Ankara Necatibey Cd. Makro Market önünden hareket (704 km, yaklaşık 10 saat). İstanbul’daki katılımcıların Kavacık Köprüsü'nden aracımıza transferi.

1.Gün – YUNANİSTAN & MAKEDONYA / Selanik / Üsküp:

Tekirdağ’da ihtiyaç molası verdikten sonra 1,5 saatlik yolculuk sonrası İpsala Sınır Kapısı’na varış, pasaport işlemlerinin ardından Yunanistan’a giriş ve Selanik’e hareket (430 km, yaklaşık 4,5 saat).

Sabah saatlerinde Selanik’e varış ve şehir gezisi. Görülecek yerler arasında Atamızın evi, Beyaz Kule Rotonda Felsefe Okulu, Osmanlı Cami, tarihi kale var. Serbest zaman. Sonrasında Üsküp’e hareket. Makedonya ve Yunanistan sınır geçişlerinin ardından Üsküp şehir gezisi. Görülecek yerler arasında Muratpaşa Cami, Türk çarşısı, kale ve yeni şehir var. Akşam yemeği ve konaklama Üsküp’teki otelimizde.

2.Gün – SIRBİSTAN & MACARİSTAN / Belgrad / Budapeşte:

Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası saat 07.00’de Budapeşte’ye hareket (810 km, yaklaşık 9 saat). Sırbistan ve Makedonya sınır geçişlerinden sonra yol üzerinde bulunan Belgrad şehir gezisi. Akşam saatlerinde Belgrad üzerinden Sırbistan ve Macaristan sınır geçişlerinden sonra Budapeşte’ye varış. Konaklama Budapeşte’deki otelimizde.

3.Gün – MACARİSTAN / Budapeşte:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Budapeşte şehir gezisi. Budapeşte’de görülecek yerler arasında; Erszebet Köprüsü, tüm şehri kuşbakışı izleyebileceğiniz yerler, UNESCO dünya mirası listesinde olan balıkçılar kulesi, St. Mathias Katedrali, şehrin ilk köprüsü olan zincirli köprü, görkemli bir tablo çizen parlamento binası, Macar krallarının heykellerinin ve heykellerin altında da kahramanlıklarını gösteren kabartmaların bulunduğu Kahramanlar Meydanı var. Konaklama Budapeşte’deki otelimizde.

4.Gün – MACARİSTAN & ÇEK CUMHURİYETİ / Budapeşte / Estergon / Prag:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Budapeşte ve Visegrad Szendentre Estergon gezileri. Estergon Kalesi ve Macar kilisesi gezisi. Saat 15.00’te Prag’a hareket (525 km, yaklaşık 6 saat). Konaklama Prag’daki otelimizde.

5.Gün – ÇEK CUMHURİYETİ / Prag

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Prag şehir gezisi. Panoramik şehir gezisi sırasında cumhurbaşkanlığı sarayı, 870 senesinde yapımı bitirilen Arnavut kaldırımlı, koyu geçişlerle ve tarihi kiliselerle dolu bir şehir olarak hala ihtişamını koruyan Prag kalesi, St. Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın evi, Jan Hus’un heykeli, Tyn Kilisesi ve belediye binası gibi birçok eserin bulunduğu eski şehir meydanı ve güzelliği benzersiz olsun, bir daha yapılamasın diye kralın gözlerini kör ettiği mimarin muhteşem eseri ile tarihi 15.yy’a dayanan astronomik saat kulesi gezileri. Vlatana Nehri üzerindeki köprüde fotoğraf çekimi ve serbest zaman. Konaklama Prag’daki otelimizde.

6.Gün – ÇEK CUMHURİYETİ & ALMANYA / Karlovy Vary / Dresden:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Karlovy Vary’ye hareket (128 km, yaklaşık 1,5 saat). Karlovy Vary şehir gezisinde görülecek yerler arasında 17. ve 18. yy’da Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem saray, Atatürk’ün 1918’ de kaldığı otel, Dovorak`ın, Mozart`ın Goethe`nin, Beethoven`in ve Puşkin`in evleri var. Ayrıca iki farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapabileceksiniz. Öğle saatlerinde bu güzel bölgeden ayrılarak Dresden’e hareket (176 km, yaklaşık 2,5 saat). Yol üzerinde bulunan Terezin Nazi Kampı gezisi. Akşam saatlerinde Dresden’e varış. Konaklama Dresden’deki otelimizde.

7. Gün – ALMANYA / Dresden / Terezin / Köln:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası saat 08.00’ de Dresden şehir gezisi. Saat 12.00’ de Köln’e hareket (550 km, yaklaşık 6,5 saat). Akşam saatlerinde Köln’e varış. Panoramik Köln şehir gezisi. Görülecek yerler arasında 144 m uzunluğuyla dünyanın en büyük katedrali olan Köln Katedrali (Kölner Dom), birçok kilise, müze ve anıtların yanı sıra restoran ve barlarla dolu işlek bir durak olan eski şehir, Roma-Germen Müzesi, tren yolu olarak da kullanılan Hohenzollern Köprüsü ve çikolata müzesi var. Otelimize Konaklama Köln’deki otelimizde.

8.Gün - HOLLANDA / Amsterdam:

Otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası saat 07.30’da Amsterdam’a hareket (262 km, yaklaşık 3,5 saat). Amsterdam’a varış ve şehir gezisi. Dam Meydanı, kraliyet sarayı, çiçek pazarı, Red Light Bölgesi (+18 yaş) Madame Tussaud Müzesi, tren istasyonu, opera ve konser salonları görülecek yerler arasındadır. Şehir gezisi sonrasında Marken - Volendam gezisi (tarihi yel değirmenleri olan bir balıkçı köyü). Serbest zaman. Konaklama Amsterdam’daki otelimizde.

9.Gün – BELÇİKA / Brugge / Brüksel:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası saat 08.00’de Brugge’e hareket (262 km, yaklaşık 3,5 saat). Brugge şehir gezisi sonrasında saat 15.00’te Brüksel’e hareket (101 km, yaklaşık 1,5 saat). Brüksel’e varış ve şehir gezisi, görülecek yerler arasında kraliyet sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, borsa binası, Atomium, Heysel Stadyumu, opera ve konser salonları var. Konaklama Brüksel’deki otelimizde.

10. Gün – FRANSA / Paris:

Otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası saat 08.00’de Paris’e hareket (320 km, yaklaşık 4  saat). Paris şehir gezisi. Serbest zaman. Konaklama Paris’teki otelimizde.

11.Gün FRANSA / Paris:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası saat 09.00’da Paris şehir gezisi. Serbest zamanda dileyenlerle Disneyland gezisi (ekstra). Konaklama Paris’teki otelimizde.

12.Gün – LÜKSEMBURG & ALMANYA(Bavyera) / Lüksemburg / Nürnberg:

Otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası saat 07.30’da Lüksemburg’a hareket (198 km, yaklaşık 2,5 saat). Lüksemburg gezisi ve saat 12.00’de Nürnberg’e hareket (462 km, yaklaşık 6 saat). Nürnberg şehir gezisi. Konaklama Nürnberg’deki otelimizde.

13.Gün – AVUSTURYA / Viyana:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası saat 08.00’de Viyana’ya hareket (503 km, yaklaşık 6 saat).Viyana şehir gezisi

Konaklama Viyana’daki otelimizde.

14.Gün – YUNANİSTAN / Selanik:

Otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Selanik’e hareket (1258 km, yaklaşık 16 saat). Tüm gün yolculuktan sonra akşam geç saatlerde Selanik’e varış. Konaklama Selanik’teki otelimizde.

15.Gün – YUNANİSTAN & TÜRKİYE / Selanik / Kavala / Ankara:

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Selanik şehir turu. Öğle saatlerinde İpsala Sınır Kapısı’na hareket. Pasaport işlemleri ve free shop alışverişi sonrasında İstanbul’a hareket. İstanbul’daki katılımcıların ayrılması ve Ankara’ya hareket. Gece saatlerinde Ankara’ya varışla turunuzun sonu.

 • Budapeşte’de ve Prag’daki nehir turları. / Yemekli-40 € & Yemeksiz-25 €
 • Eiffel Kulesi çıkış ücreti / 20 €
 • Amsterdam’da kanal turu / 20 €

 • Lüks turizm otobüs ile ulaşım
 • 13 Gece 3* ve 4* otel konaklaması (vergiler dahil)
 • 13 Sabah kahvaltısı
 • Üsküp’te 1 akşam yemeği
 • Venedik vaporetto ücreti
 • Zorunlu seyahat sigortası

 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Budapeşte’de ve Prag’daki nehir turları. / Yemekli-40 € & Yemeksiz-25 €
 • Eiffel Kulesi çıkış ücreti / 20 €
 • Amsterdam’da kanal turu / 20 €
 • Schengen vizesi + vize sigortası + vize danışmanlık hizmeti / 130 €
 • Yurt dışı çıkış harcı / 15 TL (Tarafınızdan TC No ile bankaya yatırılır)
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Kaptan ve rehber bahşişleri / Kişi başı 10 €
 • Kişisel harcamalar

Otobüsle Avrupa’da 11 Ülke

Ekstra Turlar Dahil Mini Balkanlar Orta Avrupa ve Benelüks 

16.08.2018 - 31.08.2018
15 Gün 14 Gece
Oda Kahvaltı / 3* ve 4* Otel
1.3 999€
  İki Kişilik Odada: 

 • Kişi Başı999 €
 • İlave Yatak0 €
 • Tek Kişi Farkı245 €

A 10228 sayılı kanuna göre Tur-Gezi vb. organizasyonlar Kültür ve Turizm Bakanlığından belgeli ve TÜRSAB üyesi Seyahat Acenteleri tarafından yapılır.

Her türlü Tur-Gezi organizasyonlarında "Seyahat Sigortası" zorunludur. Seyahat sigortası sadece Acentalar tarafından yapılabilinir.